Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

Featured products

All products

Viedtelefons SmartVision 3 + Agile (TEL3)

Pilnībā pielāgots un latviešu valodā runājošs

Taktilas pumpas (MAJ38)

Komplektā 20 gab. taktilas pumpas

Piektās paaudzes Focus 40 (BRA13)

40 braila šūnas lasīšanai, 8 punktu klaviatūra rakstīšanai.

Sign up for newsletter

News

All news

09.02.2021.

Jaunas spēļu kārtis

Šis ir laiks, kad cilvēki salīdzinoši daudz laika pavada mājās. Brīžos, kad ir vajadzīga atelpa vai ir vēlme pēc kādas izklaides, nereti talkā tiek ņemtas spēļu kārtis. Esam priecīgi pavēstīt, ka piedāvājam īpaši dizainētas un radītas spēļu kārtis gan vājredzīgiem, gan neredzīgiem spēlētājiem.
Read

26.01.2021.

Pārmaiņas tehnisko palīglīdzekļu veikala interjerā

Tehnisko palīglīdzekļu veikalā esam ieviesuši papildinājumus, lai ar mūsu plašo produktu klāstu būtu iespējams iepazīties vēl pārskatāmāk. Pilnveidojamies, lai kļūtu pieejamāki.
Read

Reviews

All references
Liepajas Society of the Blind has had successful cooperation with EXCEED. The company not only distributes the products of manifacturers, but in collaboration with them also develps products, making them more friendly to Latvian society. Ordered special aid products always have been delivered in time. In case of damage, the products are repaired or replaced quickly if necessary. EXCEED team is responsive and they are not afraid to seek solutions to complex requests. They are open to cooperation. Therefore we are satisfied with the work and service of EXCEED.
I have seen and I am using several EXCEED products - Latvian speaking weights, talking clock and watch, also chess for blind people. I really enjoy all these Latvian adapted products - the speech is clear and great quality. All products are made of good materials and are high quality. I trully hope that EXCEED will expand the range of products and aids.
Reklāmas aģentūra Armadillo. Specializētie palīglīdzekļi - pirmajā brīdī var šķist, ka runa ir par produktiem, kas piemēroti ir tikai cilvēkiem ar redzes traucējumiem, taču tā nebūt nav. Viena no Armadillo darbības jomām ir visu veidu dizaina darbu izstrāde. Arī mūsu dizaineru ikdienā lieliski noder, piemēram, vairākas reizes palielinošā lupa ar LED apgaismojumu, kas palīdz saskatīt pat vissmalkākās drukātā materiāla nianses: tā materiālu, krāsu un pat reljefu. Exceed piedāvātie produkti var būt noderīgi ikviena ikdienā.