Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

02.03.2016.

Nesalasāmais tagad ir saklausāms – teksta lasītājs!

Nereti 21. gadsimtu, kurā šobrīd dzīvojam, mēdz dēvēt par jaunu zināšanu un tehnoloģiju laikmetu. Liekot lietā mūsdienās plaši pieejamos resursus un cilvēka augsto intelekta līmeni, ik dienu tiek izgudrotas arvien jaunas un noderīgas iekārtas. Viena no tādām pavisam nesen papildināja arī mūsu produktu klāstu – teksta lasītājs ClearReader+.

Uzdrošināmies šo teksta lasītāju dēvēt pat par sensacionālu, jo tas paver līdz šim nebijušas iespējas tajā, kā cilvēks iegūst informāciju. ClearReader+ ar īpašu tehnoloģiju noskenē tekstu un pēc pāris sekundēm to nolasa jeb audiāli atskaņo. Vēstules, žurnāli, avīzes un pat grāmatas – teksta lasītājam tas viss ir pa spēkam, jo spēj pat atpazīt un izdalīt kolonnās rakstītu tekstu. Šis teksta lasītājs vēl nav aprīkots ar latviešu valodas funkciju, jo tās izstrādei ir nepieciešams ilgs laiks, taču nākotnē Exceed paredz šādu iespēju. Šobrīd ar ClearReader+ tekstu ir iespējams lasīt 31 valodā, tai skaitā – krievu, angļu, vācu u.c.  Teksta lasītājs ir lieliski piemērots ikvienam, kuram ir ierobežotas iespējas lasīt. Šī iekārta noder ne tikai privātai, bet arī sabiedriskai lietošanai, piemēram, bibliotēkās (teksta lasītāju ir iespējams savienot ar austiņām). Nesalasāmais tagad ir saklausāms!

ClearReader+ ražotājs ir ar 40 pieredzes gadiem bagātais Optelec, kura pārstāvniecību tīkls plešas vairāk nekā 40 valstīs – arī Latvijā, kur oficiālais pārstāvis ir Exceed. Vairāk par mūsu piedāvātajiem tekstu lasītājiem ir iespējams uzzināt Exceed produktu katalogā.