Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

21.07.2020.

Beidzot ir pieejams pilnībā pielāgots mobilais telefons

Vai zināt, kāds ir bijis visvairāk uzdotais jautājums, ko esam saņēmuši pēdējā gada laikā? Tas ir: "Kad būs pieejams pilnībā pielāgots mobilais telefons latviešu valodā vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem?" Tagad ar lepnumu varam teikt, ka tāds beidzot ir pieejams! Iepazīstieties - SmartVision 2.

Tas ir pirmais un līdz šim vienīgais pilnībā pielāgotais mobilais telefons, kas darbojas kopā ar latviešu valodas balss sintezatoru "Oskars". Telefona ražotājs ir pasaulē pazīstamā Francijas kompānija "Kapsys", kas specializējas tieši šādu telefonu ražošanā. Viedtālrunis ir speciāli radīts neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem, un tajā ir iekļautas dažādas pieejamības un ergonomiskās funkcijas, kas atvieglo tā lietošanu un vispārēju piekļuvi viedtālruņa videi. Visas telefonā pieejamās funkcijas ir latviešu valodā, kā arī tās tiek nolasītas priekšā skaidrā latviešu valodā ar balss sintezatora "Oskars" palīdzību. Atskan ienākošais zvans - tiek nosaukts, kas zvana; pienākusi īsziņa - tā tiek nolasīta priekšā; nepieciešams sastādīt numuru un zvanīt - katrs cipars tiek atskaņots. Katra opcija un elements ir radīts un pielāgots tā, lai ar SmartVision 2 spētu darboties ikviens.

Ir nodrošināti divi vadības režīmi: skārienjūtīgs ekrāns un fiziska tastatūra. Pēc nepieciešamības ir iespējams izmantot abus vienlaicīgi vai arī kādu atslēgt un izmantot tikai vienu vadības režīmu. Mobilais telefons ir daudzveidīgs funkciju un aplikāciju ziņā, piemēram, ir pieejama: darba kārtība, banknošu atpazīšana, krāsu noteikšana, gaismas noteikšana, grāmatu lasītājs, kalkulators, FM Radio, Kapten navigācija, lupa, NFC, OCR, SOS poga, skaņas ierakstītājs un daudz citas aplikācijas.

Vairāk par SmartVision 2 specifikāciju ir iespējams uzzināt mūsu produktu katalogā. Laipni gaidīsim ikvienu, kuram ir vēlme notestēt viedtelefonu un pārliecināties par priekšrocībām, ko tas sniedz.