Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

18.07.2016.

Video - runājošie ķermeņa svari "Triptone"

Šoreiz Anna pastāstīs par mūsu izstrādātajiem ķermeņa svariem "Triptone". 

Read

30.06.2016.

Video - runājošais galda pulkstenis "Pulga"

Turpmāk kopā ar Annu video formā pastāstīsim par vairākiem mūsu produktiem, lai par tiem būtu iespējams ne tikai lasīt, bet arī dzirdēt un redzēt to praktisko pielietojumu. Mūsu pirmais video - runājošais galda pulkstenis "Pulga". 

Read

24.05.2016.

Jaunākais no izstādes

Lai uzņēmums spētu konkurēt un pastāvēt, tam ir nepieciešams attīstīties. To apzināmies arī mēs, tādēļ regulāri sekojam līdzi visam jaunajam, lai mūsu klienti būtu vieni no pirmajiem, kas par to uzzina. Tikko esam atgriezušies no “SightCity” un vēlamies padalīties ar to, kas jauns pasaulē.

Read

05.05.2016.

Sargi savas acis

Beidzot ir pienācis daudzu ilgi gaidītais brīdis, kad drūmo laiku ir aizstājis plaukstošais pavasaris. Tas ir patīkams laiks, jo krāsas dabā kļūst piesātinātākas un arvien biežāk ir iespējams baudīt saules starus. Tieši saule un siltais laiks ir tie, kas vilina doties laukā, taču ir svarīgi nepiemirst par saules ietekmi uz mūsu acīm.

Read

31.03.2016.

Strādājam, lai palīdzētu

Jau iepriekšējos rakstos esam stāstījuši par mūsu plašo produktu klāstu, kur daļa ir produkti ar runas funkciju. Nereti saņemam arī jautājumus par to, kā notiek jauna runājoša produkta ieviešana, un kādēļ produkts, kas runā latviešu valodā un ir paredzēts cilvēkiem ar redzes traucējumiem, reizēm aizņem tik daudz laika, lai to radītu. Tādēļ šajā rakstā pastāstīsim tieši to – kāds ir runājoša produkta izstrādes process.

Read

02.03.2016.

Nesalasāmais tagad ir saklausāms – teksta lasītājs!

Nereti 21. gadsimtu, kurā šobrīd dzīvojam, mēdz dēvēt par jaunu zināšanu un tehnoloģiju laikmetu. Liekot lietā mūsdienās plaši pieejamos resursus un cilvēka augsto intelekta līmeni, ik dienu tiek izgudrotas arvien jaunas un noderīgas iekārtas. Viena no tādām pavisam nesen papildināja arī mūsu produktu klāstu – teksta lasītājs ClearReader+.

Read

15.02.2016.

Jaunums mūsu galda spēļu klāstā - sudoku

Mēs apzināmies, cik būtiska nozīme ir sociālajai integrācijai cilvēkiem ar invaliditāti, tajā skaitā arī vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem. Vēloties apvienot gan izglītojošo, gan izklaidējošo nozīmi, esam priecīgi paziņot, ka mūsu galda spēļu klāstu papildina populārā spēle sudoku. 

Read

07.12.2015.

Ķermeņa svari TripTone

Tas brīdis ir pienācis! Esam lepni un priecīgi paziņot, ka mūsu produktu ar runas funkciju klāstu papildina Exceed ķermeņa svari TripTone. Šo svaru izstrādei bija nepieciešami vairāki mēneši, jo mūsu mērķis bija radīt visaugstākās kvalitātes ķermeņa svarus, kas izceltos ne tikai ar funkcionalitāti, bet arī ar papildus priekšrocībām.

Read

11.10.2015.

Exceed jauna mājaslapa

Esam priecīgi paziņot, ka Exceed jaunā mājaslapa ir atklāta! Tas bija smags darbs, tomēr iepriekšējā mājaslapa bija novecojusi un sevi izsmēlusi, tāpēc vēlējāmies radīt jaunu, pārskatāmu mājas lapu un ceram, ka mums tas ir izdevies.

Read

23.08.2015.

AutoSense Voice

The new AutoSense meter is designed for easy, accurate, and quick testing of blood glucose level.

Read