Aktuālie produkti

Visi produkti

INSIDEONE (BRA25)

Pirmā taktilā braila planšete pasaulē.

TRIPTONE - LATVIEŠU VALODĀ RUNĀJOŠI ĶERMEŅA SVARI

TRIPTONE ķermeņa svari aprīkoti ar runas funkciju latviešu, krievu un lietuviešu valodā.

Pieraksties jaunumiem e-pastā

Jaunumi

11.04.2019.

Pieredze ar pasaulē pirmo braila planšeti

Kā aktīva braila raksta lietotāja vēlos pastāstīt par pasaulē pirmo braila tehnoloģiju šāda veida ierīcē. Tā nav ne braila...

14.03.2019.

Priecīga ziņa JAWS lietotājiem

Ar mūsu ilggadīgo un uzticamo sadarbības partneri “Freedom Scientific” esam panākuši vienošanos, kas iepriecinās daudzus jo daudzu JAWS lietotājus.

29.01.2019.

Universālais dizains sasniedzis arī mūs

Daudzviet pasaulē un dažādos informācijas avotos ik pa laikam tiek aktualizēts vides pieejamības jautājums. Vairākums ir tādas vietas, kur...

13.12.2018.

Atvieglotāka ikdiena

Mēs, cilvēki ar redzes traucējumiem, varam pozitīvi novērtēt tehnisko palīglīdzekļu pieaugošu klāstu. Tehniskie palīglīdzekļi ar runas funkciju, braila vai...

Atsauksmes

Visas atsauksmes
Liepājas Neredzīgo biedrībai ir bijusi veiksmīga sadarbība ar EXCEED. Uzņēmums ne tikai izplata gatavu ražotāju produkciju, bet sadarbībā ar ražotājiem to arī attīsta, padarot draudzīgāku tieši Latvijas iedzīvotājiem. Pasūtītie tehniskie palīglīdzekļi tiek piegādāti savlaicīgi un kvalitatīvi. ja kāds no tehniskajiem palīglīdzekļiem sabojājas, tad ir iespēja tos apmainīt vai arī bojājumi tiek ātri novērsti. EXCEED pārstāvji ir atsaucīgi un nebaidās meklēt risinājumus sarežģītiem pieprasījumiem, viņi ir atvērti sadarbībai. Ar EXCEED darbu esam apmierināti.
Gatis Preiss:   Esmu redzējis un lietoju vairākus EXCEED produktus - latviski runājošus svarus, latviski runājošus rokas un galda pulksteņus, produktu svarus, vibrējošu kabatas pulksteni un pielāgotu šahu neredzīgiem cilvēkiem. Man ļoti patīk šie runājošie produkti ar latviešu valodas balsi - runa ir labas kvalitātes un ļoti labi saprotama. Tāpat visi produkti ir no labiem materiāliem un labas kvalitātes produkti. Ceru ka EXCEED turpinās iesāktos darbus un, piesaistot līdzekļus, spēs turpināt gan uzsākto darbu, gan paplašināt preču un palīglīdzekļu klāstu. 
Reklāmas aģentūra Armadillo. Specializētie palīglīdzekļi - pirmajā brīdī var šķist, ka runa ir par produktiem, kas piemēroti ir tikai cilvēkiem ar redzes traucējumiem, taču tā nebūt nav. Viena no Armadillo darbības jomām ir visu veidu dizaina darbu izstrāde. Arī mūsu dizaineru ikdienā lieliski noder, piemēram, vairākas reizes palielinošā lupa ar LED apgaismojumu, kas palīdz saskatīt pat vissmalkākās drukātā materiāla nianses: tā materiālu, krāsu un pat reljefu. Exceed piedāvātie produkti var būt noderīgi ikviena ikdienā.

23.08.2015.

AutoSense glikometrs

 

AutoSense nosaka glikozes koncentrāciju asinīs, pārbaudot reakciju starp ķīmiskiem reaģentiem un asins pili uz teststrēmeles. Reakcija izraisa strāvas ģenerāciju teststrēmeles reaģentajā zonā un šī strāva tiek novadīta uz  mērītāju. Strāva korelē ar glikozes koncentrāciju asinīs, tāpēc mērītājs nosaka glikozes koncentrāciju asinīs, mērot pašreizējās plūsmas apjomu.Visu mērīšanas procesu kontrolē mikroprocesors  AutoSense mērītāja iekšpusē.Mikroprocesors kontrolē arī ierīces iekšējo kalibrēšanu, un, ja darbības laikā tiek konstatēta kļūda, tiek parādīts attiecīgs ziņojums.

AutoSense automātiski saglabā mērījuma rezultātus kopā ar veiktā mērījuma  datumu un laiku. Atmiņas ietilpība ir pietiekami liela, lai saglabātu datus no pēdējiem 500 mērījumiem. Saglabātos datus iespējams augšupielādēt datorā ar papildus ierīci LiteLink (var tikt piegādāts atsevišķi pēc pasūtījuma), izmantojot IS saskarni.

Valodas funkcija ir labs palīgs cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar displejā parādīto zīmju lasīšanu.  Izmantojot AutoSense Voice mērījuma rezutātu paziņošanu ar runas funkciju, ievērojami tiek samazināta iespēja neprecīzi nolasīt mērījuma rezultātus no displeja  vājas redzes dēļ.

 

AutoSense Voice arī nolasa svarīgas instrukcijas un ekrānā parādītos rādījumus. Skaidri un vienkārši teikumi, ko ar balss funkciju paziņo ierīce, padara AotoSense Voice mērītāju par īpaši viegli lietojamu glikometru. Sekojiet norādījumiem, kurus dzirdat, un Jūs lietosiet AutoSense Voice  bez jebkādām grūtībām. Audio dati ir pieejami 2 valodās: angļu un krievu.

AutoSense Voice glikometrs atbilst starptautiskajiem standartiem un prasībām attiecībā uz EMC (elektromagnētiskā sadarība) - emisijas, elektrostatiskās izlādes, radiofrekvenču starojumu.

Pirms AutoSense Voice glikometra lietošanas, obligāti izlasiet mērītāja lietošanas instrukciju. Ja Jums nav skaidrs, kā apieties ar mērītāju, sazinieties ar savu ģimenes ārstu!