Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

23.08.2015.

AutoSense glikometrs

 

AutoSense nosaka glikozes koncentrāciju asinīs, pārbaudot reakciju starp ķīmiskiem reaģentiem un asins pili uz teststrēmeles. Reakcija izraisa strāvas ģenerāciju teststrēmeles reaģentajā zonā un šī strāva tiek novadīta uz  mērītāju. Strāva korelē ar glikozes koncentrāciju asinīs, tāpēc mērītājs nosaka glikozes koncentrāciju asinīs, mērot pašreizējās plūsmas apjomu.Visu mērīšanas procesu kontrolē mikroprocesors  AutoSense mērītāja iekšpusē.Mikroprocesors kontrolē arī ierīces iekšējo kalibrēšanu, un, ja darbības laikā tiek konstatēta kļūda, tiek parādīts attiecīgs ziņojums.

AutoSense automātiski saglabā mērījuma rezultātus kopā ar veiktā mērījuma  datumu un laiku. Atmiņas ietilpība ir pietiekami liela, lai saglabātu datus no pēdējiem 500 mērījumiem. Saglabātos datus iespējams augšupielādēt datorā ar papildus ierīci LiteLink (var tikt piegādāts atsevišķi pēc pasūtījuma), izmantojot IS saskarni.

Valodas funkcija ir labs palīgs cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar displejā parādīto zīmju lasīšanu.  Izmantojot AutoSense Voice mērījuma rezutātu paziņošanu ar runas funkciju, ievērojami tiek samazināta iespēja neprecīzi nolasīt mērījuma rezultātus no displeja  vājas redzes dēļ.

 

AutoSense Voice arī nolasa svarīgas instrukcijas un ekrānā parādītos rādījumus. Skaidri un vienkārši teikumi, ko ar balss funkciju paziņo ierīce, padara AotoSense Voice mērītāju par īpaši viegli lietojamu glikometru. Sekojiet norādījumiem, kurus dzirdat, un Jūs lietosiet AutoSense Voice  bez jebkādām grūtībām. Audio dati ir pieejami 2 valodās: angļu un krievu.

AutoSense Voice glikometrs atbilst starptautiskajiem standartiem un prasībām attiecībā uz EMC (elektromagnētiskā sadarība) - emisijas, elektrostatiskās izlādes, radiofrekvenču starojumu.

Pirms AutoSense Voice glikometra lietošanas, obligāti izlasiet mērītāja lietošanas instrukciju. Ja Jums nav skaidrs, kā apieties ar mērītāju, sazinieties ar savu ģimenes ārstu!