Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

30.08.2015.

Produkti ar runas funkciju

Exceed jau no dibināšanas par vienu no galvenajiem uzdevumiem ir izvirzījis runājošu produktu radīšanu valsts valodā. Starptautiskajā tirgū ir brīvi pieejami produkti, kas aprīkoti ar runas sintēzi angļu, franču vai spāņu valodās, taču valstīs ar mazu iedzīvotāju skaitu tā līdz šim ir bijusi diezgan izteikta problēma. Runājoša produkta izveide jaunā valodā ir ne tikai laikietilpīgs, bet arī salīdzinoši dārgs process. Ar to arī ir izskaidrojams, kādēļ produkti, kas runā, piemēram, angļu valodā, ir ievērojami lētāki kā produkti, kas runā somu, lietuviešu, igauņu vai latviešu valodās.

Un tomēr – šodien gandrīz visi Exceed produkti, kas ir aprīkoti ar runas funkciju, runā latviešu valodā. Nākotnē mēs plānojam turpināt darbu pie produktu ar runas funkciju uzlabošanas. Tas attiecas ne tikai uz balss kvalitāti, bet arī produktu pieejamību cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Mēs ticam, ka jau pavisam drīz spēsim iepriecināt Jūs ar jauniem un vēl kvalitatīvākiem ķermeņa svariem ar runas funkciju. Zinām, ka daudziem no Jums esošie Exceed svari ir ļoti iecienīti, taču jaunajos svaros plānojam iestrādāt precīzāku mērījuma sensoru, uzlabotu balss kvalitāti, arī maksimālais mērījuma svars būs lielāks. Tās nebūt nav vienīgās priekšrocības, tādēļ saglabāsim nelielu intrigu un kopā gaidīsim jaunos Exceed svarus TripTone jau tuvāko mēnešu laikā!