Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

24.05.2016.

Jaunākais no izstādes

Lai uzņēmums spētu konkurēt un pastāvēt, tam ir nepieciešams attīstīties. To apzināmies arī mēs, tādēļ regulāri sekojam līdzi visam jaunajam, lai mūsu klienti būtu vieni no pirmajiem, kas par to uzzina. Tikko esam atgriezušies no “SightCity” un vēlamies padalīties ar to, kas jauns pasaulē.

“SightCity”, kas šogad norisinājās no 18. līdz 20. maijam Frankfurtē, ir pasaulē lielākā izstāde par palīglīdzekļiem cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Tā 14 gadu laikā ir kļuvusi starptautiski atzīta, jo ik gadu izstādē piedalās vairāk nekā 100 dalībnieki no dažādām pasaules valstīm, un to apmeklē vairāki tūkstoši apmeklētāji. Šī izstāde piedāvā plašas iespējas iepazīties ar jaunākajiem tehnoloģiju izgudrojumiem, kas neredzīga un vājredzīga cilvēka ikdienu, mācīšanos vai darbu padara vieglāk veicamu. Turklāt izstādē ir pieejama gidu noma, lai tajā spētu orientēties arī cilvēki ar redzes traucējumiem, un pat suņu-pavadoņu centrs, kurā var atpūsties četrkājainie palīgi.

Nenoliedzami “SightCity” ir vieta, kur ražotāji satiekas ar esošajiem un potenciālajiem izplatītājiem, lai tiem prezentētu jaunākos produktus. Exceed ir ilggadīgs izstādes apmeklētājs un nereti tieši izstādē esam guvuši idejas, ko vēlāk realizēt un piedāvāt Baltijas tirgum. Šī gada visspilgtākie iespaidi radās par diviem izstādē prezentētiem produktiem.

Viens no tiem ir braila viedpulkstenis, kas ļauj izmantot dažādas aplikācijas, piekļūt teksta failiem, lasīt saņemtos e-pastus un pat izmantot sociālos tīklus. Pulkstenis ir ne tikai vienkārši lietojams, jo ar telefonu savienojas ar Bluetooth starpniecību, bet arī apveltīts ar gaumīgu dizainu - tā korpuss ir no 7000. sērijas alumīnija.

Otrs produkts ir braila planšete, kurā ir iestrādāta braila rinda lasīšanai un īpašas iedobes ekrānā rakstīšanai brailā. Planšete ar 10.1 collu full HD ekrānu sevī ietver dažāda veida klaviatūras: 8 punktu brailu, 6 punktu brailu, azerty un qwerty – ikvienam ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko. Šis sensacionālais izgudrojums, mūsuprāt, ir milzīgs solis uz priekšu attīstībā, jo tā paver vēl nebijušas iespējas cilvēkiem ar redzes traucējumiem lietot mums tik ļoti pazīstamās datora un planšetes funkcijas, piemēram: strādāšana Windows vidē, MS Office un sociālo tīklu izmantošana, interneta pārlūkošanu, fotografēšana ar kādu no 2 kamerām un tā varētu turpināt. Ražotājs šī produkta izstrādei ir veltījis vairākus gadus un varam teikt, ka tas ir bijis tā vērts.

Ar nepacietību gaidām brīdi, kad šos un vēl citus jaunākos produktus varēsim klātienē prezentēt arī jums. Jau pavisam drīz!