Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

20.09.2016.

Jaunums spēļu cienītājiem - Showdown

Daudzu kā redzīgu, tā arī neredzīgu un vājredzīgu cilvēku aizraušanās ir dažādas spēles un sports. Atšķirība ir tā, ka cilvēkiem ar redzes traucējumiem šī aizraušanās nav tik pieejama, un bieži vien tas ir tieši pielāgota aprīkojuma trūkuma dēļ. Teju ikvienam ir zināmas skanošās bumbas volejbolam un futbolam, dārza šahs un dambrete, pielāgotas galda spēles, taču vai Tu zini, kas ir arvien lielāku popularitāti gūstošais Showdown? 

Showdown spēles pirmsākumi ir meklējami ne tik senajā 1977. gadā, kad neredzīgais kanādietis Joe Lewis vēlējās izveidot sporta spēli, kas būtu paredzēta cilvēkiem ar redzes traucējumiem, un to viņi spētu spēlēt bez redzīgu asistentu palīdzības. Spēles izgudrotājam palīdzēja neredzīgais kanādiešu atlēts Patrick York, kurš ne tikai pilnveidoja Showdown aprīkojumu un noteikumus, bet arī pielika savu izdomu pie spēles galda dizaina, lai tas izskatītos tieši tāds, kādu to redzam šodien. Pēc trīs gadiem kopīga darba un veiktajiem uzlabojumiem pirmā Showdown spēle tika spēlēta 1980. gadā. Showdown uzreiz kļuva par veiksmes stāstu plašā mērogā, jo spēle savu debiju piedzīvoja tieši olimpiādē dalībniekiem ar fiziskiem traucējumiem, kas norisinājās Arnemā - Holandē. Spēle piesaistīja starptautisku interesi un kā atsevišķs sporta veids tika iekļauta dažādos sporta pasākumos, kopš 1984. gada arī paralimpiskajās spēlēs.

Mēs, Exceed, esam priecīgi paziņot, ka Showdown bumbas un acu aizsegus pašmāju spēlētājiem turpmāk ir iespējams iegādāties arī pie mums - specializēto palīglīdzekļu veikalā. Showdown jomā sadarbojamies ar “Handi Life Sport” zīmolu - esam tā oficiālie izplatītāji Latvijā. Exceed pārstāvētais zīmols ir pasaulē pazīstams sporta preču ražotājs, kura viens no stūrakmeņiem ir izcila kvalitāte. Ne velti, jo to novērtē dažādas starptautiskas sporta federācijas, tajā skaitā arī paralimpiskā, jo šī zīmola aprīkojums tika izmantots arī RIO paralimpiskajās spēlēs. 

Drīzumā Exceed brīvā laika un sporta sadaļu papildināsim ar vēl citiem produktiem. Vairāk par Showdown aprīkojumu vari uzzināt mūsu produktu katalogā – ŠEIT.