Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

25.05.2018.

Ilgi gaidīts jaunums – latviešu valodā runājošie rokas pulksteņi

Amerikāņu autors Hilarijs Hintons (pazīstams kā Zig Ziglar) reiz teicis: “Ja Tu spēj par to sapņot, tad Tu to spēj arī sasniegt”.  Mēs, Exceed, pirms kāda laika sapņojām par jaunu un augstas kvalitātes latviešu valodā runājošu rokas pulksteni. Noticējām sev un pēc vairākiem mēnešiem intensīva darba ir iemesls priecāties. Ar lepnumu varam teikt, ka tagad mūsu produktu klāstā ir jauns latviešu valodā runājošs rokas pulkstenis!

Šis nav pirmais Exceed izstrādātais rokas pulkstenis ar runas funkciju latviešu valodā. Pirmais tapa pirms pāris gadiem. Ņēmām vērā cilvēku atsauksmes un ieteikumus, ko būtu nepieciešams uzlabot, tapa jauns rokas pulkstenis. Darbs pie šāda produkta izstrādes ir laikietilpīgs, jo būtiska ir katra nianse – no pārdomāta dizaina izstrādes līdz pat darbam ierakstu studijā. 

Piedāvājam divus rokas pulksteņu modeļus: ar manuāli iestatāmu laiku un radio kontrolētu laiku, kas nozīmē, ka pulkstenis signālu uztver no satelīta un pareizs laiks tiek iestatīts automātiski, līdz ar to lietotājam nav jāsatraucas, piemēram, par pāreju uz ziemas/vasaras laiku. Lai būtu izvēles iespējas, jo gaumes un nepieciešamības ir dažādas, latviešu valodā runājošais rokas pulkstenis ir pieejams divos dažādos izmēros un ar dažāda dizaina ciparnīcu. Savukārt latviešu valodā runājošais radio kontrolētais rokas pulkstenis, kam ir metāla aproce, ir pieejams divās krāsās – sudrabotā un melnā. Balss izruna abiem modeļiem ir ļoti skaidra un viegli saprotama, savukārt ciparnīcu dizaini ir veidoti tā, lai tās būtu vieglāk saskatāmas vājredzīgiem cilvēkiem.

Pirmie rokas pulksteņi jau ir nonākuši pie lietotājiem un ir patīkami saņemt pozitīvas atsauksmes. Gaidām ciemos arī Tevi mūsu veikalā, kas atrodas Rīgā, Juglā - Braila ielā 3 (2. stāvā), lai iepazītos ne tikai ar šo jaunumu, bet arī cietiem palīglīdzekļiem, kas paredzēti cilvēkiem ar redzes traucējumiem.