Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

18.06.2019.

Visjaudīgākā 13.3 collu elektroniskā video lupa pasaulē

Kā jau vēstījām, tad nesen apmeklējām pasaulē lielāko izstādi “SightCity”, kurā tiek prezentēti modernākie palīglīdzekļi un tehnoloģijas cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Un kā jau katru gadu, arī šogad no izstādes līdzi esam atveduši daudzas idejas un ieceres, ko vēlamies ieviest arī Latvijā. Kāda iecere taustāmā veidā ir realizējusies jau tagad.

Iepazīstinām ar visjaudīgāko 13.3 collu elektronisko video lupu pasaulē - “i-loview 13 Full HD”. Izstādē mūsu uzmanību piesaistīja tās neticami ērtā pārvietošana. Ja liela daļa stacionārās video lupas ir tādas, kas tiek novietotas un lietotas kādā konkrētā vietā, piemēram, istabā, kabinetā vai bibliotēkā, tad “i-loview” lupa ir pārnēsājama. Lupai ir ergonomiska konstrukcija, kas ļauj to kompakti salocīt un ievietot portatīvā datora izmēra somā. Līdz ar to vājredzīgs lasītājs vairs nav, tā teikt, piesiets vienai konkrētai vietai, taču lasīt un aplūkot attēlus var teju jebkur – mājās, darbā, skolā, vasarnīcā vai pat kafejnīcā.

Izcelšanas vērta ir arī elektroniskās video lupas veiktspēja. Lupai ir pasaulē pazīstamā ražotāja LG premium kvalitātes 13.3 collu "Full HD" ekrāns, un tā spēj palielināt līdz pat 150 reizēm. Cilvēkiem ar dažādām acu diagnozēm ir nepieciešami ne tikai dažādi palielinājumi, bet arī dažādi kontrasti. “i-loview” to nodrošina plašā klāstā, jo ir iespējams izmantot līdz pat 35 dažādiem krāsu kontrastiem. Apzinoties, ka cilvēkiem aktuāla ir ne tikai lasīšana, bet arī rakstīšana, šīs lupas izstrādātājs ir padomājis arī par to, jo lupas konstrukcija ir veidota tā, lai rakstīt un vienlaikus ekrānā redzēt, kas tiek rakstīts, būtu jo īpaši ērti ikvienam.

Šīs un vēl daudz citas priekšrocības bija tās, kas mūs uzrunāja, tādēļ nolēmām šo inovatīvo un parocīgo palīglīdzekli piedāvāt arī cilvēkiem Latvijā. Lai par “i-loview” uzzinātu vairāk, aplūko to produktu katalogā, intereses gadījumā sazinies ar mums vai apmeklē “Exceed” veikalu un pārliecinies par lupas priekšrocībām klātienē.