Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

17.11.2020.

JAWS, ZoomText un Fusion oficiālais 2021. gada versijas izlaidums

Šajā izaicinošajā laikā mūsu un sadarbības partneru darbs neapstājas. Ar prieku iepazīstinām ar JAWS, ZoomText un Fusion oficiālo 2021. gada versijas izlaidumu.

JAWS 2021 funkcijas

 

Picture Smart uzlabojumi

Programma Picture Smart, kas ieviesta JAWS un Fusion 2019, ļauj jums izvēlēties attēlu un iesniegt to analizēšanai. Pēc tam rezultātu skatītājā tiek parādīts attēla apraksts. Lai izmantotu Picture Smart, nospiediet taustiņu kombināciju INSERT+ATSTARPE, kam seko taustiņš P, lai aktivizētu Picture Smart slāni. Pēc tam varat nospiest taustiņu A , lai aprakstītu attēlu, kas iegūts no PEARL kameras vai plakanvirsmas skenera, taustiņu F, lai aprakstītu atlasīto attēla failu programmā Windows Explorer, taustiņu C, lai aprakstītu pašreizējo vadību, vai taustiņu B, lai aprakstītu attēlu Windows starpliktuvē.

JAWS un Fusion 2021 turpina paplašināt šo funkciju, piedāvājot vairākus uzlabojumus, tostarp:

 • Attēlu aprakstīšana tīmekļa vietnēs: Ja fokusā ir attēls, kas ir daļa no tīmekļa vietnes, piemēram, Facebook, nospiežot taustiņu kombināciju INSERT+ATSTARPE, taustiņš P, kam seko taustiņš C, tagad tiek aprakstīts attēls.
 • Attēlu iesniegšana vairākiem pakalpojumiem, lai uzlabotu precizitāti: Pēc noklusējuma attēli analizēšanai tiek iesniegti Microsoft. Tomēr rezultātu skatītājā tagad ir saite Vairāk rezultātu, kas attēlus analīzei papildu pakalpojumiem iesniedz atkārtoti un parāda atjauninātu aprakstu. Jūs komandai Picture Smart varat pievienot arī taustiņu SHIFT, lai izmantotu vairākus pakalpojumus. Piemēram, taustiņu kombinācija INSERT+ATSTARPE, taustiņš P, kam seko SHIFT+F, SHIFT+C, vai SHIFT+B.
 • Picture Smart izmantošana vairākās valodās: Ja izmantojat JAWS vai Fusion valodā, kas nav angļu valoda un mēģināt izmantot Picture Smart, JAWS un Fusion izmantos mašīntulkošanu, lai parādītu aprakstus konkrētajā valodā. Rezultātu parādīšanai varat arī manuāli izvēlēties no 38 valodām, kuras var konfigurēt, izmantojot Iestatījumu centra jauno Picture Smart valodu opciju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs izmaiņas, it īpaši mašīntulkošana citām valodām, joprojām ir eksperimentālas, tāpēc ne vienmēr viss var darboties kā paredzēts. Rezultāti uzlabosies, turpinot pilnveidot šo funkciju.

Lai saņemtu vairāk informācijas par Picture Smart, nospiediet taustiņu kombināciju INSERT+ATSTARPE, TAUSTIŅŠ P, kam seko JAUTĀJUMA ZĪME vai skatiet JAWS palīdzības tēmu Picture Smart.

OCR teksts tieši Word Dokumentā

Ērtā OCR (Optiskā Rakstzīmju Atpazīšana) funkcija ir uzlabota, lai atbalstītu atpazītā teksta sūtīšanu tieši uz Word. Ērtā OCR funkcija ļauj jums piekļūt attēliem ar tekstu, kas ir daļa no attēla, un parāda šo informāciju rezultātu skatītājā. Tas ietver ekrānā redzamus attēlus, piemēram, programmas grafisko iestatīšanas ekrānu, nepieejamu PDF failu, kas atvērts programmā Adobe Reader, pašlaik atlasītu attēla failu programmā Windows Explorer vai dokumentu, ko ieguvusi PEARL kamera vai plakanvirsmas skeneris.

Ja jūsu sistēmā ir instalēts Microsoft Office, jūs tagad varat:

 • Izmantot jauno komandu INSERT+ATSTARPE, taustiņš O, kam seko taustiņš R, lai veiktu OCR Failu pārlūkā vai Darbvirsmā atlasītajam attēla failam un ievietotu atpazīto tekstu tieši Word dokumentā. Jūs varat arī nospiest taustiņu PROGRAMMAS un kontekstizvēlnē izvēlēties ērts OCR uz Word ar JAWS vai Fusion.
 • Kad OCR process ir pabeigts, izmantojiet jauno saiti Atvērt programmā Word, kas parādās rezultātu skatītāja apakšdaļā.

Lai iegūtu papildinformāciju par Ērta OCR izmantošanu, nospiediet taustiņu kombināciju INSERT+ATSTARPE, taustiņš O, kam seko JAUTĀJUMA ZĪME vai skatiet JAWS palīdzības tēmu Ērts OCR.

Jauns Balss asistents, kas palīdz ar dažādām JAWS komandām un funkcijām

Jaunais balss asistents nodrošina veidu, kā mijiedarboties ar JAWS sistēmā Windows 10, izmantojot runas ievadi. Atbalstītās valodas ir angļu, holandiešu, vācu, spāņu un franču.

Uzlabots Microsoft Teams atbalsts

 • Ja failu sarakstā, kas atver nepieejamo dokumentu skatītāju, uz dokumenta nospiežat taustiņu ENTER, jūs tagad varat nospiest ESC, lai atgrieztos uz failu sarakstu. Jums tiek piedāvāts arī izmantot kontekstizvēlni SHIFT+F10 un atvērt dokumentu darbvirsmas programmā, kas ir ieteiktā metode.
 • Lai pārietu tieši uz pirmajām piecām cilņu lapām, varat nospiest ALT+1 līdz 5.
 • Nospiežot taustiņu kombināciju ALT+BULTIŅA PA KREISI, automātiski tiek aktivizēta poga Atpakaļ no jebkuras Teams vietas.
 • Lai pārtrauktu notiekošu zvanu, tagad nospiediet taustiņu kombināciju ALT+H.
 • Lai iestatītu fokusu uz Teams koka skatu, ja tas ir redzams, jūs varat nospiest taustiņu kombināciju ALT+T. Ņemiet vērā, ka tas parasti ir redzams, ja tiek nospiesta taustiņu kombinācija CTRL+3, lai parādītu komandu(teams) un kanālu sarakstu. Lai nodrošinātu šīs vadības redzamību, ekrāns arī ir maksimāli jāpalielina.
 • Lai paceltu vai nolaistu roku sapulcē, nospiediet taustiņu kombināciju ALT+R.

Teams ļauj arī parādīt sapulces un zvanus atsevišķos logos ar mazāku vadīklu skaitu. Lai to izdarītu, nospiediet taustiņu kombināciju CTRL+KOMATS, lai atvērtu Preferences un atzīmējiet izvēles rūtiņu ar nosaukumu: "Ieslēgt jaunas sapulces pieredzi (Jaunas sapulces un zvani atvērsies atsevišķos logos. Nepieciešams restartēt Teams)”. Kaut arī JAWS specifiskie sapulču un zvanu taustiņi nedarbosies šajā dalītajā režīmā, Microsoft ir savs taustiņu komplekts, kuru varat pārskatīt, nospiežot taustiņu kombināciju CTRL+PUNKTS.

Jauna taustiņu kombinācija pieturzīmju līmeņa iestatīšanai

Ciparu rindā tagad varat nospiest taustiņu kombināciju INSERT+SHIFT+2 (CAPS LOCK+SHIFT+2 portatīvā datora tastatūrā), lai pārlūkotu četrus pieturzīmju līmeņus, kas kontrolē, cik daudz pieturzīmju JAWS un Fusion izrunā lasīšanas laikā. Pieejamie līmeņi ir Nevienu, Dažas, Gandrīz visas un Visas. Līdzīgi Ekrāna atbalss ieslēgšanai un izslēgšanai (INSERT+S) vai Rakstīšanas atbalsij (INSERT+2), pieturzīmju līmenis atgriezīsies uz iepriekšējo iestatījumu, kad JAWS vai Fusion tiks restartēts. Lai neatgriezeniski iestatītu pieturzīmju līmeni, izmantojiet JAWS startēšanas vedni vai Iestatījumu centru.

Piezīme: Sakarā ar problēmām, kas saistītas ar dažām Dell tastatūrām, lietojot portatīvā datora izkārtojumu, iespējams būs jāizmanto labais SHIFT taustiņš, lai veiktu šo taustiņu kombināciju.

Visnesenākā Windows paziņojuma izrunāšana

Tagad varat veikt jauno slāņoto komandu INSERT+ATSTARPE, kam seko taustiņš N, lai JAWS atkārtotu pēdējo izrunāto paziņojumu. Paziņojumos ietilpst ienākošie Teams vai Skype zvani, nesens Zoom ziņojums, jauns Outlook e-pasts, u.c. Ja izmantojat Focus braila displeju, jūs varat nospiest arī LABAIS SHIFT+N (PUNKTI 1-3-4-5). Lai skatītu un pārvaldītu visus Windows paziņojumus, izmantojiet Microsoft taustiņu kombināciju WINDOWS taustiņš+A.

FS atbalsta rīks sistēmas informācijas apkopošanai

FS atbalsta rīks ir jauna utilīta, kas apkopo informāciju par jūsu datoru un nosūta ziņojumu mūsu tehniskā atbalsta un programmatūras izstrādes komandām, lai palīdzētu mums novērst problēmas, kas var rasties, darbinot JAWS, ZoomText vai Fusion. Parasti tiek prasīts palaist šo utilītu tehniskā atbalsta sesijas laikā, ja tiek noteikts, ka nepieciešama papildu informācija par jūsu sistēmu. Daļa apkopotās informācijas ietver:

 • Sistēmas informācija, piemēram, procesors, RAM, operētājsistēma, arhitektūra un daudz kas cits;
 • Notikumu žurnāli;
 • Adobe Reader versija (ja instalēta);
 • Visu instalēto tīmekļa pārlūkprogrammu versijas;
 • Informācija par instalētajām Microsoft Office programmām;
 • Avārijas izgāztuves;
 • Instalācijas žurnāli;
 • Pašlaik darbojošies sistēmas procesi;
 • Lietotāja iestatījumi.

 

FS atbalsta rīku var sākt no JAWS izvēlnes Palīdzība vai ZoomText vai Fusion izvēlnes Atbalsts, kas palīdz apkopot un iesniegt pārskatu.

Paziņot pieejamības paziņojumu notikumus

Pēc noklusējuma JAWS tagad automātiski paziņo par Windows ģenerētiem pieejamiem notikumu paziņojumiem gan izrunājot, gan Braila rakstā. Šāda veida paziņojumi ir atrodami dažādās vietās, ieskaitot Microsoft Office biznesa joslas. Ja nevēlaties dzirdēt šos paziņojumus, atveriet Iestatījumu centru un notīriet izvēles rūtiņu “Iespējot pieejamo paziņojumu notikumus”.

Automātiska ziņojumu lasīšana programmā Outlook 365

Programmā Outlook 365, atverot ziņojumu no mapes Iesūtne, JAWS un Fusion nekavējoties sāks lasīt ziņojuma saturu, nenolasot nosaukuma vai galvenes informāciju. Pašlaik ziņojumi netiek automātiski nolasīti, ja, izmantojot taustiņu kombināciju ALT+TAB, pārvietojaties uz atvērtu ziņojumu vai nospiežat taustiņu ENTER uz ziņojuma, kas jau ir atvērts mapē Iesūtne.

Lai vēl vairāk pielāgotu kā ziņojumi tiek lasīti, atveriet Ātros iestatījumus (INSERT+V), atrodoties programmā Outlook, meklējiet ziņojumu (message) un konfigurējiet jebkuru no šīm opcijām. Daži vienumi, kurus, iespējams, vēlēsieties mainīt:

 • Ziņojumu galvenes lauks ar paziņojumu par ziņojumu: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties, lai JAWS un Fusion paziņotu sūtītāja e-pasta adresi un ziņojuma tēmu, kad ziņojums tiek atvērts vai ir fokusā.
 • Ziņojumi tiek automātiski nolasīti: Izslēdziet šo opciju, ja nevēlaties, lai JAWS un Fusion automātiski lasa ziņojumus, kad tie tiek atvērti.
 • Automātiski nolasīt logu nosaukumus tikai lasāmiem ziņojumiem: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties, lai JAWS un Fusion nolasa ziņojuma loga nosaukumu, kad ziņojums tiek atvērts vai ir fokusā.

 

Vispārīgas izmaiņas

 • JAWS tagad pareizi lasa, kā paredzēts programmā Skype, pārvietojot fokusu atpakaļ uz lietotni, bez nepieciešamības vispirms nospiest taustiņus ALT un ESC.
 • Pievienota jauna Iestatījumu centra un Ātro iestatījumu opcija ar nosaukumu "Panoramēt tekstu pēc rindkopas", kas ir izslēgta pēc noklusējuma. Kad iespējota, JAWS Braila displejam, tīmekļa lapu un dokumentu pārlūkošanas laikā, sūta veselu rindkopu nevis tikai pašreizējo rindu. Tas var palīdzēt uzlabot lasīšanas plūsmu, panoramējot tekstu, jo, nonākot rindas beigās, jūs, visticamāk, nesaskarsieties ar lielu daudzumu tukšas vietas displejā. Tagad jums vajadzētu sastapt tukšu vietu tikai tad, ja esat sasniedzis rindkopas beigas, un, panoramējot vēlreiz, jūs pārietu uz nākamās rindkopas sākumu.
 • Atrodoties Zoom sapulcē, tagad varat nospiest taustiņu kombināciju CTRL+SHIFT+T, lai uzzinātu, kurš šobrīd runā. Zoom nesen pievienoja šo opciju ar CTRL+2, bet iepriekš to izmantojām JAWS funkcijai.
 • Noklusējuma JAWS grafikas verbitāte tagad ir lasīt tikai marķētās grafikas, jo JAWS vairs nav tik svarīgi lasīt grafiku, kas nav marķēta. Ja rodas situācija, kad jums ir jālasa nemarķēta grafika vai arī jūs nevēlaties dzirdēt grafikas vispār, atveriet Iestatījumu centru un meklējiet Grafikas verbitāte.
 • Izmantojot noteiktas tastatūras vai austiņas ar multivides vadības ierīcēm, varat nospiest slāņu komandu INSERT+ATSTARPE, kam seko taustiņš GRAVE ACCENT, lai pārslēgtu skaļuma paziņojumu paziņojumus. Šie paziņojumi pēc noklusējuma ir izslēgti.
 • Tika noņemts Pasniedzēja ziņojumu paziņojums Microsoft Office Lentēs, jo tie bija ļoti izteikti, mēģinot navigēt.
 • Ir palielināta Runas vēstures virtuālā starpliktuve, lai iespējotu 500 virknes, nevis tikai 50, nospiežot taustiņu kombināciju INSERT+ATSTARPE, H, lai pārskatītu pēdējās sintezatoram nosūtītās virknes.
 • Atjauninātus Braila draiverus nodrošina Papenmeire.

 

Fusion 2021 un ZoomText 2021

 

Jauns Balss asistents, kas palīdz ar dažādām Fusion un ZoomText komandām un funkcijām

Jaunais balss asistents nodrošina veidu, kā mijiedarboties ar Fusion un ZoomText sistēmā Windows 10, izmantojot runas ievadi. Atbalstītās valodas ir angļu, holandiešu, vācu, spāņu un franču.

FS atbalsta rīks sistēmas informācijas apkopošanai

FS atbalsta rīks ir jauna utilīta, kas apkopo informāciju par jūsu datoru un nosūta ziņojumu mūsu tehniskā atbalsta un programmatūras izstrādes komandām, lai palīdzētu mums novērst problēmas, kas var rasties, darbinot Fusion vai ZoomText. Parasti tiek prasīts palaist šo utilītu tehniskā atbalsta sesijas laikā, ja tiek noteikts, ka nepieciešama papildu informācija par jūsu sistēmu. Daļa apkopotās informācijas ietver:

 • Sistēmas informācija, piemēram, procesors, RAM, operētājsistēma, arhitektūra un daudz kas cits;
 • Notikumu žurnāli;
 • Adobe Reader versija (ja instalēta);
 • Visu instalēto tīmekļa pārlūkprogrammu versijas;
 • Informācija par instalētajām Microsoft Office programmām;
 • Avārijas izgāztuves;
 • Instalācijas žurnāli;
 • Pašlaik darbojošie sistēmas procesi;
 • Lietotāja iestatījumi.

FS atbalsta rīku var sākt no ZoomText Atbalsts vai Fusion Atbalsts izvēlnēm, un tas palīdzēs jums apkopot un iesniegt ziņojumu.

Iestatījumu migrēšana no iepriekšējām versijām

Atjauninot uz jaunu ZoomText vai Fusion versiju, visi pielāgotie iestatījumi no iepriekšējās versijas tiek automātiski importēti. Tas ietver tādas funkcijas kā palielinājuma līmenis, krāsā, rādītājs, kursors, peles uzlabojumi un visi pielāgotie iestatījumi, kurus izveidojāt programmām. Importēšana ir klusa (netiek parādīti nekādi ziņojumi vai dialoglodziņi), un tā sākas, kad pirmo reizi tiek palaista jaunā versija. Pielāgoti iestatījumi, kas ir vecāki par divām iepriekšējām versijām, netiks importēti.

 

Tikai Fusion 2021

 

Picture Smart uzlabojumi

Programma Picture Smart, kas ieviesta Fusion 2019, ļauj jums izvēlēties attēlu un iesniegt to analizēšanai. Pēc tam rezultātu skatītājā tiek parādīts attēla apraksts. Lai izmantotu Picture Smart, nospiediet taustiņu kombināciju INSERT+ATSTARPE, kam seko taustiņš P, lai aktivizētu Picture Smart slāni. Pēc tam varat nospiest taustiņu A , lai aprakstītu attēlu, kas iegūts no PEARL kameras vai plakanvirsmas skenera, taustiņu F, lai aprakstītu atlasīto attēla failu programmā Windows Explorer, taustiņu C, lai aprakstītu pašreizējo vadību, vai taustiņu B, lai aprakstītu attēlu Windows starpliktuvē.

Fusion 2021 turpina paplašināt šo funkciju, piedāvājot vairākus uzlabojumus, tostarp:

 • Attēlu aprakstīšana tīmekļa vietnēs: Ja fokusā ir attēls, kas ir daļa no tīmekļa vietnes, piemēram, Facebook, nospiežot taustiņu kombināciju INSERT+ATSTARPE, taustiņš P, kam seko taustiņš C, tagad tiek aprakstīts attēls.
 • Attēlu iesniegšana vairākiem pakalpojumiem, lai uzlabotu precizitāti: Pēc noklusējuma attēli analizēšanai tiek iesniegti Microsoft. Tomēr rezultātu skatītājā tagad ir saite Vairāk rezultātu, kas attēlus analīzei papildu pakalpojumiem iesniedz atkārtoti un parāda atjauninātu aprakstu. Jūs komandai Picture Smart varat pievienot arī taustiņu SHIFT, lai izmantotu vairākus pakalpojumus. Piemēram, taustiņu kombinācija INSERT+ATSTARPE, taustiņš P, kam seko SHIFT+F, SHIFT+C, vai SHIFT+B.
 • Picture Smart izmantošana vairākās valodās: Ja izmantojat Fusion valodā, kas nav angļu valoda un mēģinat izmantot Picture Smart, Fusion izmantos mašīntulkošanu, lai parādītu aprakstus konkrētajā valodā. Rezultātu parādīšanai varat arī manuāli izvēlēties no 38 valodām, kuras var konfigurēt, izmantojot Iestatījumu centra jauno Picture Smart valodu opciju. Lai atvērtu Iestatījumu centru, nospiediet taustiņu kombināciju INSERT+J, U, E

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs izmaiņas, it īpaši mašīntulkošana citām valodām, joprojām ir eksperimentālas, tāpēc ne vienmēr viss var darboties kā paredzēts. Rezultāti uzlabosies, turpinot pilnveidot šo funkciju.

Lai saņemtu vairāk informācijas par Picture Smart, nospiediet taustiņu kombināciju INSERT+ATSTARPE, TAUSTIŅŠ P, kam seko JAUTĀJUMA ZĪME.

OCR teksts tieši Word Dokumentā

Ērtā OCR (Optiskā Rakstzīmju Atpazīšana) funkcija ir uzlabota, lai tā atpazītu tekstu sūtītu tieši uz Word. Ērtā OCR funkcija ļauj jums piekļūt attēliem ar tekstu, kas ir daļa no attēla, un parāda šo informāciju rezultātu skatītājā. Tas ietver ekrānā redzamus attēlus, piemēram, programmas grafisko iestatīšanas ekrānu, nepieejamu PDF failu, kas atvērts programmā Adobe Reader, pašlaik atlasītu attēla failu programmā Windows Explorer vai dokumentu, ko ieguvusi PEARL kamera vai plakanvirsmas skeneris.

Ja jūsu sistēmā ir instalēts Microsoft Office, jūs tagad varat:

 • Izmantot jauno komandu INSERT+ATSTARPE, taustiņš O, kam seko taustiņš R, lai veiktu OCR Failu pārlūkā vai Darbvirsmā atlasītajam attēla failam un ievietotu atpazīto tekstu tieši Word dokumentā. Jūs varat arī nospiest taustiņu PROGRAMMAS un kontekstizvēlnē izvēlēties “ērts OCR uz Word ar Fusion”.
 • Kad OCR process ir pabeigts, izmantojiet jauno saiti Atvērt programmā Word, kas parādās rezultātu skatītāja apakšdaļā.

Lai iegūtu papildinformāciju par Ērta OCR izmantošanu, nospiediet taustiņu kombināciju INSERT+ATSTARPE, taustiņš O, kam seko JAUTĀJUMA ZĪME vai skatiet palīdzības tēmu Ērts OCR. Lai piekļūtu palīdzības tēmai programmā Fusion, nospiediet taustiņu kombināciju INSERT+J, taustiņš H, taustiņš J.

Jauna taustiņu kombinācija pieturzīmju līmeņa iestatīšanai

Ciparu rindā tagad varat nospiest taustiņu kombināciju INSERT+SHIFT+2 (CAPS LOCK+SHIFT+2 portatīvā datora tastatūrā), lai pārlūkotu četrus pieturzīmju līmeņus, kas kontrolē, cik daudz pieturzīmju Fusion izrunā lasīšanas laikā. Pieejamie līmeņi ir Nevienu, Dažas, Gandrīz visas un Visas. Līdzīgi Ekrāna atbalss ieslēgšanai un izslēgšanai (INSERT+S) vai Rakstīšanas atbalsij (INSERT+2), pieturzīmju līmenis atgriezīsies uz iepriekšējo iestatījumu, kad Fusion tiks restartēts. Lai neatgriezeniski iestatītu pieturzīmju līmeni, izmantojiet JAWS/Fusion startēšanas vedni vai Iestatījumu centru.

Lai piekļūtu Fusion startēšanas vednim, nospiediet taustiņu kombināciju INSERT+J, taustiņš H, taustiņš Z.

Lai piekļūtu Fusion iestatījumu centram, nospiediet INSERT+J, taustiņš U, taustiņš E.

Piezīme: Sakarā ar problēmām, kas saistītas ar dažām Dell tastatūrām, lietojot portatīvā datora izkārtojumu, iespējams būs jāizmanto labais SHIFT taustiņš, lai veiktu šo taustiņu kombināciju.

Automātiska ziņojumu lasīšana programmā Outlook 365

Programmā Outlook 365, atverot ziņojumu no mapes Iesūtne, Fusion nekavējoties sāks lasīt ziņojuma saturu, nenolasot nosaukuma vai galvenes informāciju. Pašlaik ziņojumi netiek automātiski nolasīti, ja, izmantojot taustiņu kombināciju ALT+TAB, pārvietojaties uz atvērtu ziņojumu vai nospiežat taustiņu ENTER uz ziņojuma, kas jau ir atvērts mapē Iesūtne.

Lai vēl vairāk pielāgotu kā ziņojumi tiek lasīti, atveriet Ātros iestatījumus (INSERT+V), atrodoties programmā Outlook, meklējiet ziņojumu (message) un konfigurējiet jebkuru no šīm opcijām. Daži vienumi, kurus, iespējams, vēlēsieties mainīt:

 • Ziņojumu galvenes lauks ar paziņojumu par ziņojumu: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties, lai Fusion paziņotu sūtītāja e-pasta adresi un ziņojuma tēmu, kad ziņojums tiek atvērts vai ir fokusā.
 • Ziņojumi tiek automātiski nolasīti: Izslēdziet šo opciju, ja nevēlaties, lai Fusion automātiski lasa ziņojumus, kad tie tiek atvērti.
 • Automātiski nolasīt logu nosaukumus tikai lasāmiem ziņojumiem: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties, lai Fusion nolasa ziņojuma loga nosaukumu, kad ziņojums tiek atvērts vai ir fokusā.

 

Lejupielādes saites:

 

JAWS lejupielādes

JAWS savienotā saite: J2021.2011.16.400.exe

JAWS bezsaistes instalētāji: J2021.2011.16.400-Offline-x64.exeJ2021.2011.16.400-Offline-x86.exe

ISO saites pēc lokalizācijas ("artwork" saites tiks sniegtas vēlāk), angļu – ENU: J2021ILMENU.iso

 

ZoomText lejupielādes

ZoomText savienotā saite: ZT2021.2011.12.400.exe

ZoomText bezsaistes instalētājs: ZT2021.2011.12.400-Offline.exe

ISO saite ("artwork" saites tiks sniegtas vēlāk): ZT2021ILMMUL.iso

 

Fusion lejupielādes

Fusion savienotā saite: F2021.2011.8.400.exe

Fusion bezsaistes instalētājs: F2021.2011.8.400-Offline.exe

ISO saites pēc lokalizācijas ("artwork" saites tiks sniegtas vēlāk), angļu – ENU: F2021ILMENU.iso