Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

18.07.2016.

Video - runājošie ķermeņa svari "Triptone"

Šoreiz Anna pastāstīs par mūsu izstrādātajiem ķermeņa svariem "Triptone". 

Lasīt

30.06.2016.

Video - runājošais galda pulkstenis "Pulga"

Turpmāk kopā ar Annu video formā pastāstīsim par vairākiem mūsu produktiem, lai par tiem būtu iespējams ne tikai lasīt, bet arī dzirdēt un redzēt to praktisko pielietojumu. Mūsu pirmais video - runājošais galda pulkstenis "Pulga". 

Lasīt

24.05.2016.

Jaunākais no izstādes

Lai uzņēmums spētu konkurēt un pastāvēt, tam ir nepieciešams attīstīties. To apzināmies arī mēs, tādēļ regulāri sekojam līdzi visam jaunajam, lai mūsu klienti būtu vieni no pirmajiem, kas par to uzzina. Tikko esam atgriezušies no “SightCity” un vēlamies padalīties ar to, kas jauns pasaulē.

Lasīt

05.05.2016.

Sargi savas acis

Beidzot ir pienācis daudzu ilgi gaidītais brīdis, kad drūmo laiku ir aizstājis plaukstošais pavasaris. Tas ir patīkams laiks, jo krāsas dabā kļūst piesātinātākas un arvien biežāk ir iespējams baudīt saules starus. Tieši saule un siltais laiks ir tie, kas vilina doties laukā, taču ir svarīgi nepiemirst par saules ietekmi uz mūsu acīm.

Lasīt

31.03.2016.

Strādājam, lai palīdzētu

Jau iepriekšējos rakstos esam stāstījuši par mūsu plašo produktu klāstu, kur daļa ir produkti ar runas funkciju. Nereti saņemam arī jautājumus par to, kā notiek jauna runājoša produkta ieviešana, un kādēļ produkts, kas runā latviešu valodā un ir paredzēts cilvēkiem ar redzes traucējumiem, reizēm aizņem tik daudz laika, lai to radītu. Tādēļ šajā rakstā pastāstīsim tieši to – kāds ir runājoša produkta izstrādes process.

Lasīt

02.03.2016.

Nesalasāmais tagad ir saklausāms – teksta lasītājs!

Nereti 21. gadsimtu, kurā šobrīd dzīvojam, mēdz dēvēt par jaunu zināšanu un tehnoloģiju laikmetu. Liekot lietā mūsdienās plaši pieejamos resursus un cilvēka augsto intelekta līmeni, ik dienu tiek izgudrotas arvien jaunas un noderīgas iekārtas. Viena no tādām pavisam nesen papildināja arī mūsu produktu klāstu – teksta lasītājs ClearReader+.

Lasīt

15.02.2016.

Jaunums mūsu galda spēļu klāstā - sudoku

Mēs apzināmies, cik būtiska nozīme ir sociālajai integrācijai cilvēkiem ar invaliditāti, tajā skaitā arī vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem. Vēloties apvienot gan izglītojošo, gan izklaidējošo nozīmi, esam priecīgi paziņot, ka mūsu galda spēļu klāstu papildina populārā spēle sudoku. 

Lasīt

07.12.2015.

Ķermeņa svari TripTone

Tas brīdis ir pienācis! Esam lepni un priecīgi paziņot, ka mūsu produktu ar runas funkciju klāstu papildina Exceed ķermeņa svari TripTone. Šo svaru izstrādei bija nepieciešami vairāki mēneši, jo mūsu mērķis bija radīt visaugstākās kvalitātes ķermeņa svarus, kas izceltos ne tikai ar funkcionalitāti, bet arī ar papildus priekšrocībām.

Lasīt

11.10.2015.

Exceed jauna mājaslapa

Esam priecīgi paziņot, ka Exceed jaunā mājaslapa ir atklāta! Tas bija smags darbs, tomēr iepriekšējā mājaslapa bija novecojusi un sevi izsmēlusi, tāpēc vēlējāmies radīt jaunu, pārskatāmu mājas lapu un ceram, ka mums tas ir izdevies.

Lasīt

30.08.2015.

Produkti ar runas funkciju

Šodien Exceed piedāvā plašu produktu klāstu ar runas funkciju latviešu valodā, tomēr vēl pirms pāris gadiem mēs to izvirzījām par vienu no galvenajiem uzdevumiem.

Lasīt

23.08.2015.

AutoSense glikometrs

Exceed uzsāk sadarbību ar Ungārijas kompāniju 77 Elektronika Kft., kas strādā pie dažādu medicīnisku ierīču izstrādes un ražošanas, tai skaitā glikometriem. AutoSense Voice ir glikozes līmeņa asinīs mērītājs, kas aprīkots ar runas sintēzi krievu un angļu valodā. Tas nozīmē, ka svarīgākās funkcijas, kā arī mērījumu rezultāts tiks paziņots ar balsi. Tādējādi vēlamies Jums vairāk pastāstīt par mērītāju AutoSense Voice.

Lasīt