Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties
Ķermeņa svari TripTone ar runas funkciju latviešu, krievu un lietuviešu valodā

07.12.2015.

Ķermeņa svari TripTone

Tas brīdis ir pienācis! Esam lepni un priecīgi paziņot, ka mūsu produktu ar runas funkciju klāstu papildina Exceed ķermeņa svari TripTone. Šo svaru izstrādei bija nepieciešami vairāki mēneši, jo mūsu mērķis bija radīt visaugstākās kvalitātes ķermeņa svarus, kas izceltos ne tikai ar funkcionalitāti, bet arī ar papildus priekšrocībām.

Ķermeņa svari TripTone ir aprīkoti ar runas funkciju latviešu, krievu un lietuviešu valodā. Ja ir vēlēšanās, tad balss funkciju jebkurā brīdī ir iespējams ļoti vienkārši atslēgt. Jāatzīmē, ka svars, ko spēj nosvērt TripTone, ir no 5 kg līdz pat 200 kg. Izcelšanas vērts ir arī LCD displejs, kas līdz ar tajā norādīto svaru ir gan ļoti labi saskatāms, gan izteikti elegants – spilgti balti cipari un burti uz melna fona. Būtiski ir arī tas, ka Jums nebūs nepieciešams pieliekties, lai ieslēgtu vai izslēgtu svarus – TripTone to izdarīs automātiski. Šie ķermeņa svari ir ievērības cienīgi arī tādēļ, ka Exceed, sadarbojoties ar profesionāļiem dizainā un ražošanā, izstrādāja unikālu silikona virsmu. Šī virsma ir patīkami mīksta un tajā viscaur ir iestrādātas plūstošas līnijas, lai Jūsu pēdas justos komfortabli.

Esam pārliecināti, ka TripTone ķermeņa svari iederēsies jebkurā vannas istabas vai guļamistabas interjerā, jo tie ir pieejami dzeltenā, melnā un lillā krāsā un šo krāsu daudzveidību laika gaitā plānojam papildināt. Exceed ir patiesi gandarīti par paveikto, jo katra uzkāpšana uz svariem Jums būs kā patīkama tradīcija. Vairāk informācijas par TripTone ir iespējams uzzināt mūsu produktu katalogā.