Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

11.08.2020.

Teksta lasītājs, kas drukātu tekstu latviešu valodā pārvērš klausāmu

Šo gadu noteikti varēsim dēvēt par daudzu būtisku jaunumu gadu. Vēlamies padalīties ar vēl kādu nozīmīgu soli, ko esam spēruši, lai daudziem cilvēkiem ikdiena, mācības un darbs kļūtu vienkāršāks un pieejamāks. Ar prieku varam atklāt, ka tagad ir pieejams teksta lasītājs, kurā ir iestrādāta latviešu valoda.

Esam uzsākuši sadarbību ar Latvijas kompāniju "BrunoMaster", un tagad mūsu produktu klāstā ir arī teksta lasītājs BRUNO, kurā kopā tikko esam iestrādājuši 2020. gadā izveidoto latviešu valodas balss sintezatoru Oskars, līdz ar to ir iespējams skenēt un klausīties tekstu skaidrā latviešu valodā. Teksta lasītājs nodrošina iespēju drukātu materiālu, piemēram, grāmatas, dokumentus un žurnālus pārvērst audio formātā un tos klausīties. Tāpat ir iespējams importēt digitālus failus (PDF, RTF, TXT) un tos pārvērst klausāmā formā.

Zinām, ka teksta lasītāju, kurā būtu pieejama arī latviešu valoda, gaidīja daudzi. Prezentējot šādu tehnoloģiju, kas agrāk nebija pieejama savienojumā ar latviešu valodu, sajūsmu izrādīja arī tie, kuriem nav redzes problēmas. Tas apliecina teksta lasītāja plašo pielietojumu, jo drukātais materiāls latviešu valodā tagad var pārtapt par klausāmu materiālu.

Par teksta lasītāju BRUNO vairāk ir iespējams uzzināt produktu katalogā.