Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

21.12.2016.

Decembris ir jaunumu laiks!

Šī gada noslēdzošais mēnesis ir ļoti darbīgs un mums ir vairāki jaunumi, ar kuriem labprāt dalīsimies. Esam pārliecināti, ka liels prieks par šiem jaunumiem būs vairākiem mūsu klientiem, jo pateicoties tieši viņu interesei, vairāki produkti papildina Exceed klāstu.

  • Jaunums tiem, kuri izmanto datoru – pie mums tagad var iegādāties jau piecas pielāgotas klaviatūras jeb esam pievienojuši divas jaunas. Pirmā no tām ir melna ar lieliem, baltiem burtiem un cipariem, kas vājredzīgam lietotājam ir ļoti būtiski. Klaviatūras dizains un pogu izkārtojums ir speciāli veidots tā, lai ar to būtu ļoti viegli darboties Windows operētājsistēmā. Otra klaviatūra ir, tā teikt, jaudīgākā klaviatūra, ko piedāvājam. Tā ir wireless jeb bezvadu klaviatūra. Tā savienojumu ar datoru spēj nodrošināt pat desmit metru attālumā. Arī šī klaviatūra ir melna, bet burti un cipari – balti. Šī bezvadu klaviatūra ir piemērota datoriem, kas aprīkoti ar operētājsistēmām no Windows XP līdz pat jaunākajai Windows 10. Kas gan būtu bezvadu klaviatūra bez bezvadu peles, tādēļ tā ir iekļauta komplektā. Klaviatūru klāsts ir redzams ŠEIT.
  • Mūsu klienti nereti ir izrādījuši interesi par runājošajiem kalkulatoriem. Līdz šim mūsu piedāvājumā bija tikai krievu valodā runājošs kalkulators, kura cena ne visiem bija pieņemama, tādēļ nolēmām dažādot arī kalkulatoru klāstu un tagad piedāvājam arī angļu valodā runājošu kalkulatoru “Reizen” par pieņemamu cenu. Tam piemīt visas standarta funkcijas, lai skaitļošanu padarītu vienkāršāku. Abus kalkulatorus ir iespējams aplūkot ŠEIT.
  • Pirms kāda laika jau rakstījām par jaunumu spēļu cienītājiem – showdown. Papildus showdown bumbām un acu apsējiem tagad ir pieejami arī speciālie cimdi, kas, pēc mūsu domām, izceļas ar ļoti augstu kvalitāti. Šobrīd strādājam pie tā, lai jau nākamajā gadā, iespējams, nāktu klajā ar vēl kādu jaunumu saistībā ar showdown. Spēles palīglīdzekļus, ko piedāvājam šobrīd, ir iespējams aplūkot ŠEIT.
  • Turpinot spēļu tēmu, šis produkts interesēs tos, kuri aizraujas ar galda spēlēm. Līdz šim piedāvājām divu veidu šaha komplektus, kas abi ir no plastmasas. Vēloties dažādot klāstu, to papildinājām ar šaha komplektu, kas ir veidots no dabīga koka. Piemērots dabas draugiem. Ja vēlies īsināt laiku ar kādu galda spēli, ieskaties ŠEIT.
  • Nozīmīgi jaunumi atrodami balto spieķu uzgaļu kategorijā. Mūsu plašo uzgaļu klāstu ir papildinājuši 3 nebijuši uzgaļi. Saspiestās plastmasas “Rolling ball” uzgalis ir lietojams ripinot pa zemi no vienas puses uz otru pusi. Uzgaļa apakšpuse, kas saskaras ar zemi, ir veidota no saspiestās plastmasas, kas samazina uzgaļa nolietošanās ātrumu un padara to izturīgāku. Tāda paša materiāla - saspiestās plastmasas - “Flex” uzgalis ir paredzēts, lai ar to pārvietotos pa nelīdzenām virsmām, un tas ir izgatavots no iepriekšminētā izturīgā materiāla, kas uzgaļa lietošanas laiku palielina par aptuveni 2-3 reizēm. Taču visinteresantākais jaunums balto spieķu uzgaļu klāstā ir Dakotas disks. Šis uzāķējamais uzgalis ir lieliski piemērots, lai pārvietotos pa sniegotām, smilšainām virsmām, zālienu un daudzām citām virsmām. Nākamā gada pirmajos mēnešos sola īstās ziemas atnākšanu, un Dakotas disks būs tieši laikā. Ja Tevi interesē balto spieķu uzgaļi, tie visi ir atrodami ŠEIT.
  • Visbeidzot divi sadzīvē noderīgi produkti. Viens no tiem ir “Multi-Memo” balss ierakstītājs. Tas spēj ierakstīt un atskaņot vairākus ziņojumus ar ietilpību līdz pat 6 minūtēm, saglabāt līdz par 60 balss ziņām, pārslēgties starp tām ar navigācijas pogām "uz priekšu" un "atpakaļ". Noderīgs palīgs ikdienā un skolas gaitās par pieņemamu cenu. Ieskaties ŠEIT. Savukārt otrs sadzīvē noderīgais produkts, ir neslīdošs burku atvērējs, kas patiks ne tikai cilvēkiem ar redzes traucējumiem, bet jebkuram, jo ar šo atvērēju teju ikvienas burkas atvēršana būs viegla un vienkārša. Paši to esam pārbaudījuši. Vairāk par burku atvērēju uzzināsi ŠEIT.

 

Neskatoties uz to, ka laukā teju nekas neliecina, ka tūlīt būs Ziemassvētki, ticam, ka svētku sajūtu viens otram radīsim mēs paši, jo tieši cilvēkos mājos Ziemassvētku prieks. Exceed kolektīvs ikvienam novēl mierpilnus ziemas saulgriežus un līksmu Jauno gadu!