Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

Partneri

Ambutech Apzinoties baltā spieķa nozīmi katra neredzīga cilvēka dzīvē, Exceed ir izvēlējies labākos no labākajiem – Ambutech ir vadošais mobilitātes spieķu ražotājs pasaulē. Kanādā bāzētais uzņēmums kopš 1985. gada savu produkciju piedāvā vairāk kā 50 pasaules valstīs, galvenokārt Eiropā un Amerikā. Šodien Ambutech piedāvā trīs materiālu baltos spieķus: alumīnija, stiklšķiedras un grafīta. Papildus tam tiek piedāvāti dažādi spieķu uzgaļi, rokturi, iespējamās krāsas, kas kalpo kā atstarotāji nakts tumšajās stundās. Iespējams izvēlēties balto spieķi katra gaumei un iespējām!
Perkins Solutions Perkins Solutions galvenais mērķis jau kopš organizācijas dibināšanas ir nemainīgs - cilvēkiem ar redzes traucējumiem nodrošināt maksimālu neatkarību un pastāvību, lasītprasmi un nodarbinātību, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un pakalpojumus. Šodien varam apgalvot - Perkins Solutions braila rakstāmmašīnas ir pasaulē pieprasītākās rakstāmmašīnas neredzīgu cilvēku starpā.
Zoomax Nav noslēpums, ka atrast sev piemērotu lupu nemaz nav tik vienkārši. Citu ražotāju produkti nodrošina nepieciešamo palielinājumu, taču redzamība bieži vien saglabājas vāja. Ar elektroniskās lupas palielinājumu šādas problēmas vairs nepastāv. ZooMax ir pasaulē vadošie elektronisko palielinātāju ražotāji, kuriem izplatītāji ir vairāk kā 40 pasaules valstīs. Turpmāk arī Latvijā – Exceed!
ROBERTS Lielbritānijas vadošais radio uzņēmums Roberts savā nu jau 80 gadus ilgajā pastāvēšanā īpašu vērību pievērš arī cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Piedāvātais produkts Concerto 2 ir gan augstas kvalitātes, gan pārdomāti izstrādāts, vērā ņemot tieši redzes invalīdu vajadzības. Esam ļoti pagodināti un priecīgi, ka Exceed ir pirmā kompānija ārpus Lielbritānijas, kas oficiāli ir tiesīga šo produktu izplatīt ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijā.
Harpo Harpo ir uzņēmums, kas izstrādā, attīsta un ražo dažāda veita tiflotehniku cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Šīs kompānijas misija ir pielietot dažāda veida risinājumus dzīves kvalitātes uzlabošanai cilvēkiem ar redzes invaliditāti. Viennozīmīgi var apgalvot, ka viens no galvenajiem šīs kompānijas atslēgas vārdiem ir kvalitāte un to pierāda viņu radītie produktie, piemēram, Mountbatten braila rakstāmmašīna, kas saņēmusi dažāda veida apbalvojumus un uzslavas no lietotājiem visā pasaulē.
NoIR ASV bāzētā kompānija „NoIR Medical Technologies” jau kopš 1973. gada specializējusies cilvēkiem ar redzes traucējumiem pielāgotu, pieejamu un modernu saules filtru radīšanā. Klāstā ir vairāk kā 50 dažādu krāsu un gaismas caurlaidības lēcas. UVS aizsardzības filtru sistēma pārvalda gaismu, kas sasniedz acis, lai palielinātu funkcionālo redzi, uzlabotu kontrastu un nodrošinātu acu komfortu pret atspulgu. Samazinot kopējo gaismas caurlaidību un novēršot apgrūtinošas frekvences gaismas, UVS aizsardzības filtri bieži palielina mobilitāti un mazina jutību pret gaismu, spīdumiem un diskomfortu, kas saistīts ar sākuma makulas deģenerāciju un citiem redzes pasliktināšanās apstākļiem, tostarp nakts aklumu.
Optelec 1975.gadā Nīderlandē Frans J. Tiemans radīja video lupu cilvēkiem, kas vairs nespēja redzēt ar briļļu palīdzību. Kopš tā laika jau vairāk kā 40 gadus Optelec izstrādā un ražo produktus cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Jauni, moderni risinājumi un izcila kvalitāte ir īpašības, kas raksturo Optelec produktus - lupas, video lupas, braila rindas, teksta skenerus. Optelec tic, ka viņu radītie produkti palīdz cilvēkiem ar redzes traucējumiem mainīt un uzlabot dzīves apstākļus.

Liepājas Neredzīgo biedrībai ir bijusi veiksmīga sadarbība ar EXCEED. Uzņēmums ne tikai izplata gatavu ražotāju produkciju, bet sadarbībā ar ražotājiem to arī attīsta, padarot draudzīgāku tieši Latvijas iedzīvotājiem.

Pasūtītie tehniskie palīglīdzekļi tiek piegādāti savlaicīgi un kvalitatīvi. ja kāds no tehniskajiem palīglīdzekļiem sabojājas, tad ir iespēja tos apmainīt vai arī bojājumi tiek ātri novērsti. EXCEED pārstāvji ir atsaucīgi un nebaidās meklēt risinājumus sarežģītiem pieprasījumiem, viņi ir atvērti sadarbībai. Ar EXCEED darbu esam apmierināti.

Gatis Preiss:

 

Esmu redzējis un lietoju vairākus EXCEED produktus - latviski runājošus svarus, latviski runājošus rokas un galda pulksteņus, produktu svarus, vibrējošu kabatas pulksteni un pielāgotu šahu neredzīgiem cilvēkiem. Man ļoti patīk šie runājošie produkti ar latviešu valodas balsi - runa ir labas kvalitātes un ļoti labi saprotama. Tāpat visi produkti ir no labiem materiāliem un labas kvalitātes produkti. Ceru ka EXCEED turpinās iesāktos darbus un, piesaistot līdzekļus, spēs turpināt gan uzsākto darbu, gan paplašināt preču un palīglīdzekļu klāstu. 

Reklāmas aģentūra Armadillo. Specializētie palīglīdzekļi - pirmajā brīdī var šķist, ka runa ir par produktiem, kas piemēroti ir tikai cilvēkiem ar redzes traucējumiem, taču tā nebūt nav. Viena no Armadillo darbības jomām ir visu veidu dizaina darbu izstrāde. Arī mūsu dizaineru ikdienā lieliski noder, piemēram, vairākas reizes palielinošā lupa ar LED apgaismojumu, kas palīdz saskatīt pat vissmalkākās drukātā materiāla nianses: tā materiālu, krāsu un pat reljefu. Exceed piedāvātie produkti var būt noderīgi ikviena ikdienā.