Faila lasīšanas piemērs - links uz failu: ReadSpeaker Klausīties

19.06.2020.

Stacionāro video lupu īre

No klientiem vairākkārt esam saņēmuši jautājumu: “Vai piedāvājat ne tikai iegādāties, bet arī īrēt stacionārās video lupas?”. Apzināmies, ka šāda tipa lupas ir salīdzinoši dārgas un ne katram pieejamas, taču vēlme lasīt un uzzināt ko jaunu, mūsuprāt, ir ikvienam. Tieši tādēļ nolēmām sākt piedāvāt iespēju stacionārās video lupas arī izīrēt.

Šo lupu galvenā priekšrocība ir tā, ka tām ir līdz pat 24 collām liels ekrāns, līdz ar to lasīšana un bilžu aplūkošana ir ļoti viegla un ērta. Daudzi, jo īpaši vecāka gada gājuma cilvēki, ir jau atmetuši ar roku lasīšanai, jo apstākļi un veselības aspekti to diemžēl vairs neļauj. Tieši stacionārās video lupas var sniegt iespēju atkal lasīt, jo tās ir aprīkotas ar dažādiem krāsu režīmiem, lasīšanas palīgrīkiem un palielinājumu līdz pat 70 reizēm.

Lupas īres minimālais termiņš ir 1 mēnesis, maksimālais termiņš - neierobežoti. Konkrētu lupu sortimentu, kas pieejams īrei, ir iespējams uzzināt sazinoties ar mums. Vairāk informācijas par cenām atradīsiet ŠEIT.